*** Hotel Residence 45 ubytování Praha 2-Vinohrady

Hotel Praha 2-Vinohrady   Residence 45

Hotel Residence 45 nabízí možnost ubytování v historickém centru hlavního města Prahy na Královských Vinohradech, přibližně 100 metrů od stanice metra Náměstí Míru a 500 metrů od Václavského náměstí.

Hotel Rezidence 45 to je ubytování kategorie *** v uzavřeném sedmém patře budovy historicky známé jako "Hasičský dům". Budova byla postavená ve dvacátých letech 20. století ve funkcionalistickém slohu.

Ubytování
Hotel Residence 45 v Praze poskytuje ubytování v sedmi pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením se sprchou, WC, klimatizací, TV se satelitním příjmem, lednicí, trezorem a Wi-fi nebo kabel připojením k internetu. Pokoje jsou nekuřácké.

Služby
Na chodbě je hostům k dispozici společný kuchyňský koutek s varnou konvicí a nádobím na přípravu kávy a čaje. V přízemí domu je restaurace. V suterénu je známé Divadlo u Hasičů a Hudební klub.

Recepci pro hotelové hosty zajišťuje hotel Claris na adrese Slezská 26, Praha 2, asi 150 metrů od hotelu Residence 45. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a podává se v hotelu Claris formou bufetu denně od 7:30 do 10 hodin. Recepce hotelu Claris dále zajišťuje prodej okružních jízd a výletů, zajištění transportu na nebo z letiště za 550 Kč, nutno objednat předem.
Parkování pro hosty Residence 45 ubytování v Praze je možné v hotelu Claris za poplatek 350 Kč / den - nutné objednat předem.

Památky
V těsné blízkosti hotelu Rezidece 45 se nachází Vinohradské divadlo, Národní dům na Vinohradech a Kostel sv. Ludmily. Turistické zajímavosti v okolí: Náměstí Míru 50m, Václavské Náměstí, Státní Opera a Národní Muzeum: 550m, Národní divadlo: 2,5 km, Staroměstské náměstí: 2,5km Pražský hrad: 3 km.

Dopravní spojení:
Metrem - trasa A stanice Náměstí Míru. 
Letadlem - z letiště Václava Havla Praha Ruzyně: Autobusem č. 119 do zastávky Dejvická, přestoupit na metro a jet do stanice Náměstí Míru. Cesta trvá  cca 30 minut.
Vlakem - Hlavní nádraží: metrem stanice Hlavní nádraží, trasa C jednu stanici na Muzeum přestoupit na trasu A a jet jednu stanici na Náměstí Míru. Cesta trvá cca 7 minut.
- Nádraží Holešovice: metrem stanice Nádraží Holešovice, trasa C do stanice Muzeum přestoupit na trasu A a jednu stanici na Náměstí Míru. Cesta trvá asi 12minut. 
Autobusem - nádraží Florenc: autobusem č. 135 pět stanic do stanice Náměstí Míru. Cesta trvá 10 minut.

Hotel Praha 2-Vinohrady   Residence 45 - disponuje restauracíHotel Praha 2-Vinohrady   Residence 45 -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 2-Vinohrady   Residence 45 - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 2-Vinohrady   Residence 45 - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 2-Vinohrady   Residence 45 - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou